Newsy

O firmie

Firma LUX-TRANS powstała w 2003 r. od tej pory prężnie i sukcesywnie powiększa własny tabor. Nowoczesny sposób zarządzania oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pozwalają na zapewnienie naszym Klientom wysokiej jakości usług. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa realizowanych transportów. Powierzając towar w nasze ręce, gwarantujemy naszym Klientom sprawną, terminową i skuteczną realizację zlecenia.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i dużych, międzynarodowych koncernów, oczekujących sprawności i niezawodności obsługi. Jako profesjonalna firma każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, starając dla każdego z nich precyzyjnie dopasować ofertę. .

Wykwalifikowani spedytorzy służą zawsze fachową pomocą, a doświadczeni kierowcy z długoletnim stażem dostarczą Państwa ładunek terminowo i bezpiecznie. Każda obsada pojazdu posiada kartę kredytową DKV, co pozwala opłacić ewentualne naprawy w terenie oraz inne nieprzewidziane koszty. Nowoczesny tabor wyposażony jest w system nawigacji satelitarnej GPS, umożliwiając stały nadzór on-line nad Państwa ładunkiem. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OCP na przewożony towar do wartości 300 000,00 EUR. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu kabotażowym. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, informując ich na bieżąco o postępach w realizacji zleceń, równocześnie szanując ich czas i nie zamęczając zbędnymi szczegółami. Zawsze jesteśmy skłonni do rozmów, zarówno o cenach jak i terminach płatności, co nie oznacza że realizujemy zlecenia poniżej granicy opłacalności.

FLOTA

Samochody nasze objęte są kontrolą GPS oraz GSM oraz posiadają niezbędne certyfikaty spełniające europejskie normy

PREFEROWANE KIERUNKI